droga ze strzałkami

Wsparcie obszaru HR dla małych i średnich firm

szkolenie pracowników

Jesteś właścicielem małej, średniej firmy?

Duże firmy mają swoje działy HR, które zajmują się między innymi rekrutacją pracowników, szkoleniami, komunikacją wewnętrzną, a także dbają o dobrą atmosferę w firmie. Mniejsze przedsiębiorstwa radzą sobie w tych obszarach samodzielnie.

Starają się dbać o to sami właściciele firm lub zlecają tę odpowiedzialność innym pracownikom, którzy zajmują się tym… lepiej lub gorzej. Czy w swojej firmie masz problem z pozyskaniem nowych pracowników, a zatrudnione osoby nie spełniają Twoich oczekiwań? Zobacz, jak znaleźć ludzi do pracy, którzy sprostają wszystkim wymaganiom!

Czy wypowiedzenia kompetentnych pracowników trafiają do Ciebie częściej, niż byś sobie tego życzył? Masz wrażenie, że atmosfera w Twojej firmie nie jest najlepsza? Czasem brakuje Ci pomysłu, jak dogadać się z pracownikami? Dzięki szkoleniu przekonasz się, jak zbadać zaangażowanie pracowników i poznasz techniki pozyskiwania nowych!

Szkolenia Menedżerskie - Rozwijaj Siebie i Zespół

Oferuję szkolenia menedżerskie oraz indywidualne warsztaty dla liderów/menedżerów dostosowane do Twoich potrzeb. Wsłuchuję się i zagłębiam w Twoje specyficzne wymagania. Program szkoleń szczegółowo i rzetelnie dostosowuję do szeregu unikalnych zmiennych, które są typowe tylko dla Twojej firmy i Twoich pracowników. Dzięki moim szkoleniom możesz podnieść jakość przywództwa w zarządzaniu zespołem na każdym szczeblu organizacji. Dowiedz się więcej, czym są szkolenia Menedżerskie. Podpowiem, jak zbudować wizerunek dla potencjalnych pracowników oraz pomożemy zatrzymać już obecnych.

Zobacz, jak mogę Ci pomóc!

WSPARCIE PROCESÓW REKRUTACYJNYCH

Pełny proces rekrutacyjny oznacza, że zajmuję się kompleksowo każdym jego etapem: od zebrania informacji do profesjonalnego profilu kandydata, przez konstrukcję i nadanie ogłoszeń, selekcję wstępnych aplikacji, aż po rozmowy rekrutacyjne oparte o najwyższe standardy. Pośrednictwo w rekrutacji pracowników z pewnością wpłynie na pozyskanie wielu kandydatów, którzy wniosą do Twojej firmy znacznie więcej niż tylko efektywną pracę. Pomoc w rekrutacji pracowników może okazać się nieoceniona i z pewnością przyczyni się do pozyskania niejednego doświadczonego pracownika.

Często zdarza się, że firmy całkiem dobrze radzą sobie z początkowymi etapami procesu rekrutacyjnego, ale kiedy dochodzi do etapu wyboru pomiędzy kilkoma, na pozór podobnymi kandydatami, pojawiają się wątpliwości. Pomogę je rozwiać, biorąc udział w rozmowach z kandydatami. Oferowana przeze mnie pomoc w rekrutacji pracowników w Szczecinie to klucz do sukcesu Twojej firmy.

W zamian za skorzystanie z mojej pomocy dostaniesz profesjonalną rekomendację w formie raportu, gdzie znajdziesz wszystkie informacje przydatne do podjęcia optymalnej decyzji. Jesteś ze Szczecina lub okolic? Skorzystaj z pomocy w rekrutacji pracowników i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

rozmowa przy stole

Co jeszcze zyskasz, korzystając z mojej pomocy?

 • Czas – ja zajmę się rekrutacją Twoich pracowników, Ty swoimi priorytetami.
 • Profesjonalny wizerunek pracodawcy i firmy dla potencjalnych klientów – dzięki mojemu doświadczeniu i umiejętnościom, wszystkie elementy procesu rekrutacyjnego służą również budowaniu wizerunku Twojej firmy. To sprawia, że nie tylko jesteś atrakcyjny na rynku pracy, ale i wpływa na decyzje konsumenckie klientów.
 • Zmniejszysz rotację – pośrednicząc w rekrutacji i dobierając kandydata dla Twojej firmy, przykładam ogromną wagę do oszacowania, jak długo pracownik u Ciebie zostanie, co ogranicza koszty kolejnego procesu rekrutacyjnego.
 • Wiedzę o nowym pracowniku – dzięki informacjom zawartym w raporcie rekomendującym, dostaniesz wiedzę na temat nowego pracownika, dzięki czemu będzie Ci zdecydowanie łatwiej go motywować, komunikować się z nim i wdrożyć w nowe obowiązki.

Komunikacja wewnętrzna

spotkanie pracowników

Komunikacja w firmie - Twój klucz do sukcesu!

Jak zbadać zaangażowanie pracowników? Poprzez komunikację wewnętrzną! Żeby dobrze nią zarządzać, trzeba zrozumieć, czym tak naprawdę ona jest i na co ma na nią wpływ.

Kiedy komunikacja wewnętrzna w firmie jest na niskim poziomie, najczęściej pojawiają się następujące problemy:

 • pracownicy z powodu braku jasnych komunikatów tworzą własne teorie na temat tego, co dzieje się w firmie, co prowadzi do chaosu i dezorientacji
 • pracownicy tracą zaufanie i powstają konflikty
 • osoby wyrażają się negatywnie o miejscu pracy
 • spada motywacja i zaangażowanie

Jeśli w Twojej firmie zauważasz powyższe symptomy, nie zwlekaj!

Pomogę Ci określić podstawowe źródła problemu i wprowadzę odpowiednie działania naprawcze.

Szkolenia dla pracowników, właścicieli firm

Szkolenia pracowników, indywidualne warsztaty dla właścicieli firm

Jestem dyplomowanym trenerem. Ukończyłam 7-miesięczną akademię trenera biznesu w renomowanej grupie „SET”. Nauczyłam się, w jaki sposób przekazywać wiedzę osobom dorosłym, by mogli z niej efektywnie korzystać. Wiem, że podstawą dobrego szkolenia jest prawidłowe zbadanie potrzeb szkoleniowych. Zagadnienie jak znaleźć ludzi do pracy nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu!

Szkolę między innymi z obszarów takich jak:

 • REKRUTACJA
 • ZAANGAŻOWANIE I MOTYWACJA PRACOWNIKÓW
 • KOMUNIKACJA
 • PRACA ZESPOŁOWA
 • KOMPETENCJE MANAGERSKIE

Prowadzę szkolenia dla pracowników i specjalne warsztaty dla właścicieli firm. Szczegółowy konspekt szkoleniowy przygotowuję zawsze indywidualnie, opierając się na realnych potrzebach danej organizacji.

spotkanie pracowników przy laptopie

Audyt obszaru HR

schemat działań

Czy masz wrażenie, że wszystkie powyższe obszary w Twojej firmie wymagają wsparcia? Ciężko Ci dogadać się z pracownikami? Kompetentni szybko odchodzą a ci, którzy zostają, nie spełniają Twoich oczekiwań? Czujesz, że atmosfera między pracownikami jest ciężka? Masz poczucie, że nie znasz swoich pracowników i ich potrzeb? 

Ciężko Ci określić, który z nich ma potencjał do rozwoju i ewentualnego awansu? Chciałbyś to zmienić?

Z przyjemnością Ci pomogę!

Audyt przeprowadzam kompleksowo, biorąc pod uwagę całą organizację lub tylko jej konkretną część. Współpraca zaczyna się od ustalenia audytowanego obszaru i sposobu jego przeprowadzenia.

Po zebraniu odpowiednich informacji przeprowadzeniu testów i badań otrzymasz raport końcowy, w którym wykażę, jak działają badane obszary oraz – w przypadku nieprawidłowości – zarekomenduję wprowadzenie zmian lub działań korygujących.

Jakie jeszcze są korzyści przeprowadzenia audytu HR?

 • pozyskasz wiedzę o swoich pracownikach i tkwiącym w nich potencjale
 • łatwiej będzie Ci motywować pracowników i nimi zarządzać
 • zrozumiesz, w jaki sposób działa Twoja organizacja
 • łatwiej będzie Ci podejmować trafne i efektywne decyzje kadrowe

Nie jesteś pewien, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz?

To naturalne! Początkowo możesz mieć trudność z precyzyjnym określeniem potrzeb swoich czy też Twojej firmy. Dlatego zapraszam i szczerze zachęcam do rozmowy konsultacyjnej, w której trakcie pomogę Ci określić obszary do pracy, przedstawię możliwości i odpowiem na pytania dotyczące tego, jak zbudować wizerunek firmy. Konsultacje odbywają się w Szczecinie lub poprzez komunikator Skype. Spotkanie trwa ok. 30 minut, jest bezpłatne i niezobowiązujące.