loader image

Szkolenia managerskie

Szkolenia managerskie

Chciałbyś zorganizować kurs dla kadry kierowniczej w Twojej firmie? Trafiłeś w najlepsze miejsce! Prowadzę profesjonalne szkolenia menedżerskie. Regularnie organizuję profesjonalne kursy menedżerskie w Szczecinie czy w Warszawie. Specjalizuję się w podnoszeniu kompetencji zarówno twardych, jak i miękkich. To istotne elementy w budowaniu świadomości kariery oraz rozwoju marki na rynku.

Szkolenia menedżerskie, miękkie lub kurs menedżerski – moja oferta z pewnością zachwyci Ciebie i Twoją firmę.

Wierzę, że każdy lider i manager powinien wytrenować w sobie dwie podstawowe umiejętności:

 • szybkie podejmowanie trudnych decyzji na podstawie dostępnych danych,
 • nawiązywanie zdrowych relacji z członkami zespołu w oparciu o wypracowanie autorytetu lidera.

Jako coach personalny oraz biznesowy, prowadzę szkolenia menedżerskie zarówno dla doświadczonych managerów, jak i dopiero początkujących. Na szkoleniach dla menedżerów poruszam, a także omawiam tematy związane z:

 • zarządzaniem czasem z elementami asertywności,
 • pracą profesjonalnej asystentki/sekretarki,
 • efektywną komunikacją z elementami inteligencji emocjonalnej,
 • negocjacjami w biznesie,
 • koordynatorami, liderami, kierownikami regionalnymi,
 • technikami sprzedaży i skuteczną komunikacją w obsłudze klienta,
 • skutecznymi metodami sprzedaży i obsługi klienta,
 • motywowaniem i ocenianiem pracowników,
 • treningiem kompetencji menadżerskich,
 • wywieraniem wpływu, czyli sztuką przekonywania i budowania swojego autorytetu w grupie,
 • radzeniem sobie ze stresem.

Szkolenia managerskie Szczecin

Szkolenia miękkie w Szczecinie, jakie organizuję, to warsztaty, podczas których możesz liczyć na pełne wsparcie z kompetencji interpersonalnych, zarządzania sobą w czasie czy umiejętności kierowania zespołem. Kurs menedżerski to świetna opcja wspomagająca rozwój osobisty. Zachęcam też do współpracy z naszymi specjalistami w podnoszeniu kwalifikacji w ramach konkretnych dziedzin, którymi zajmują się działy nadzorowane przez Twoich pracowników. Poprawa komunikatywności w grupie oraz merytoryczne przygotowanie lidera w odpowiedniej dziedzinie przekładają się na szybkie działanie pod presją, sprawne delegowanie i rozdzielanie zadań. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki szkoleniom menedżerskim oferowanym w Szczecinie.

Szkolenia miękkie i kursy dla młodych managerów

Prowadzę szkolenia i kursy również dla młodych, niedoświadczonych managerów. Osoba rozpoczynająca swoją karierę na stanowisku kierowniczym powinna przede wszystkim skoncentrować się na szlifowaniu umiejętności związanych z efektywnym zarządzaniem zespołem oraz budowaniem autorytetu w opinii podległych pracowników. Pomocne okazać się mogą szkolenia z kompetencji miękkich.

Należy też pochylić się nad problemem skutecznego radzenia sobie ze stresem i definiowania priorytetów, ponieważ te dwie umiejętności są niezbędne w sprawnym osiąganiu zaplanowanych celów. Niezwykle cennym doświadczeniem dla młodych kierowników jest możliwość wymiany spostrzeżeń z menedżerami o dłuższym stażu pracy w danej branży.

Szkolenia menedżerskie stwarzają możliwość nawiązania kontaktu z osobami będącymi w podobnej sytuacji zawodowej, co pozwala na prowadzenie owocnych dyskusji i zdobycie szerszego spojrzenia na daną sprawę – np. z perspektywy różnych działów w firmie.

Szkolenia dla początkujących menedżerów stanowią więc idealne miejsce do wymiany doświadczeń na różnych płaszczyznach. Korzyści można czerpać z interakcji zarówno między samymi uczestnikami, jak i między uczestnikami a prowadzącym. Wiedza oraz umiejętności pozyskane podczas szkoleń dla menedżerów z pewnością zaprocentują, a także okażą się cenną lekcją, będącą solidnym fundamentem pod dalsze, świadome kierowanie własną ścieżką kariery.

Serdecznie zapraszam na moje kursy szkoleń dla managerów – szkolenia miękkie w Szczecinie pozwolą Ci na zbudowanie większej pewności siebie, pomogą lepiej zarządzać zespołem oraz nauczą Cię, jak efektywnie osiągać wyniki w Twojej pracy.