O MNIE

Katarzyna Gniadek

coach, trener, konsultant HR

Z wykształcenia jestem ekonomistką, absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Psychologii w Zarządzaniu oraz podyplomowych studiów w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi (HR Manager).

Moja praca magisterska i podyplomowa dotykała zagadnień motywacji, która to do dziś, jako zjawisko społeczne i często determinujące sukces, jest wciąż aktualnym obszarem moich obserwacji.

Zawodowo – dyplomowany trener, coach i doradca zawodowy. HR manager od prawie 10 lat poruszający się w obszarach zarządzania, procesów rekrutacyjnych, badania kompetencji, budowy zespołu, szeroko pojętej komunikacji oraz rozwoju osobistego.

Tworzyłam i optymalizowałam działy HR, budowałam komunikację wewnętrzną i tworzyłam zespoły zaczynając od niewielkich firm, poprzez większe korporacje, kończąc w środowisku projektowym, przy współpracy w jednym z największych projektów przemysłowych w Polsce.

Pracowałam z najwyższą kadrą zarządzającą w zakresie rozwoju kompetencji miękkich i managerskich jako trener i coach.

Prywatnie uwagę poświęcam zagadnieniom psychologii, antropologii i rozwoju osobistego. Relaksuje mnie fotografia, malarstwo i design przedmiotów użytkowych.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

PASJA

Praca to moja pasja, a to oznacza, że możesz być pewny mojego zaangażowania, jak również tego, że stale jestem na bieżąco bo śledzę trendy, czytam i wciąż się rozwijam.

 

PRAKTYKA

Jestem praktykiem a to oznacza, że poza wykształceniem i dyplomami posiadam praktyczne doświadczenie, które zdobywałam pracując w różnych organizacjach.

 

WIEDZA

Wykształcenie, niezliczone kursy, szkolenia, setki przeczytanych książek i naturalna łatwość analizy – dzięki temu mogę dzielić się z Tobą solidną wiedzą na temat działania mózgu, motywacji, nawyków, przekonań, samodyscypliny i innych obszarów dotyczących samorozwoju.

Opinie moich klientów

Elwira Keller

Pani Katarzyna Gniadek świetny coach, doskonale odczytała moje potrzeby, otrzymałam pomoc jakiej potrzebowałam i to na pierwszym spotkaniu. Bardzo mila, rzetelna osoba, czuć zaangażowanie i pasje. Zdecydowanie polecam.

Elwira Keller

Gośka Mizgiert

Pełen profesjonalizm i rzetelność. Zaangażowanie I przygotowanie Pani Katarzyny do każdego spotkania, zobowiązywało do współpracy, bez której nie osiągnęłabym zamierzonego celu. Polecam z całego serca! 5/5

Gośka Mizgiert

Viktoriia Gorobets

Ot całego serca polecam, Pani Katarzynę! Wysłuchała, doradziła, na dużo rzeczy zwróciła uwagę, na które my nawet nie patrzyli.

Viktoriia Gorobets

Joanna Kujawa

Decydując się na współprace z Kasia, nie potrafiłam jasno określić rodzaju wparcia, jakiego potrzebowałam. Coaching okazał się strzałem w dziesiątkę. Przy pomocy Kasi doświadczyłam wewnętrznej przemiany, zmieniłam perspektywę postrzegania siebie i świata, ugruntowałam swoje wartości. Dzięki sesjom coachingowym uświadomiłam sobie, jak potężna siłą dysponuje, ze biorąc odpowiedzialność za własne życie, wszystko staje się możliwe. Kasia przeprowadziła mnie przez nieuświadomione obszary mojej osobowości, umożliwiając mi dotarcie do samej siebie i odkrycie ogromnego osobistego potencjału.

Kasia, empatyczna i prawdziwa, pełna pozytywnych wibracji, działa jak zapalnik, jest jak drogowskaz, z wielkim zaangażowaniem pomaga przekraczając granice własnego umysłu. Polecam każdemu, kto pragnie ruszyć ze skrzyżowania, kto potrzebuje prawdziwej zmiany i rozwoju!

Kasiu, jestem Ci bardzo wdzięczna, ale i jednocześnie zadowolona z siebie. Czuje się zmotywowana, pełna pomysłów, ochoty na nowe doświadczenia i dalszy rozwój osobisty.

Joanna Kujawa
Hamburg

Magdalena Ciesielska

Czy Coach potrzebuje Coacha?

Mając w głowie to pytanie pojawiłam się u Kasi, przygotowując się do podjęcia ważnych dla mnie decyzji. Napotkałam po drugiej stronie świetnie przygotowaną, energetyczną, ale też dbającą o mój komfort, bezpieczeństwo i właściwe dla mnie tempo pracy osobę.

Decyzje są już podjęte. Te, z którymi przyszłam, ale też kilka innych. A ja, z pełnym przekonaniem polecam Kasię, jako błyskotliwego, wrażliwego, podążającego, w ramach potrzeb przyciskającego, a w innych sytuacjach świadomie wyczekującego coacha.

Magdalena Ciesielska
Coach - Poznań

Piotr Ogonowski

Rzadko spotyka się w życiu takie osoby jak Pani Katarzyna Gniadek. Świetny coach, rozumiejący złożoność ludzkiej psychiki a jednocześnie niezwykle uważny obserwator. Świetny manager i doradca HR – wszystkim firmom życzę, żeby miały tak światłego i zaangażowanego managera HR. A do tego Pani Kasia to przede wszystkim niezwykła osoba – błyskotliwa, uśmiechnięta, zaskakująca życiową mądrością i otwartością na ludzi i ich potrzeby. Polecam każdy rodzaj współpracy z Panią Kasią – z takimi ludźmi chce się zmieniać świat.

Piotr Ogonowski
Manager, Advisor, Lecturer - Warszawa

Marta Pasek

Kasia otworzyła we mnie możliwości, których tak naprawdę nie byłam świadoma. Wydobyła ze mnie prawdziwe pragnienia, które zostały przyćmione przez życie codzienne i prace. Z całego serca polecam. We mnie Kasia wydobyła moc do zmiany, poszukiwałam nowej ścieżki kariery, która będzie zgodna ze mną i z moimi wartościami. Dzisiaj jestem już na etapie wielkich zmian, czuje się znowu dobrze ze sama sobą, jestem świadoma moich wartości,pragnień i celów, których tak naprawdę nigdy nie wypowiedziałam głośno. Odzyskałam chęć działania. Cenie Kasie za jej otwartość i zaangażowanie. Dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłaś, za to ze jestem  dziś na etapie zmian i czuje się szczęśliwa.

Marta Pasek
Specjalista ds. rekrutacji - Hamburg

Jacek Lubicz

Skorzystałem z coachingu, bo nie lubię doradzania i zawsze bardzo drażniło mnie kiedy ktoś mówił mi co i jak mam robić. Jednak wyciąganie odpowiedzi od siebie to też nie taka łatwa sprawa;) Kasia bardzo pomaga. Bardzo. Nigdy bym się nie spodziewał, że to aż tak zadziała. Do tego podejście, zaufanie które budzi bardzo pomaga w takim „praniu” samego siebie. Mi osobiście bardzo pasuje w coachingu to, że sam jestem odpowiedzialny za siebie i mam kogoś, kto nie ocenia, nie doradza i nic mi nie podpowiada a jednak tak dużo daje.  W efekcie zmieniłem pracę i zakończyłem wieloletni toksyczny związek. Kasiu, wielkie dzięki!

 

Jacek Lubicz
Przedsiębiorca - Poznań

ANNA KOGUT

Pierwszy raz czuje, że wszystko jest tak, jak powinno być a ja w końcu przestałam mieć problem z motywacją do działania i słomianymi zapałami do wszystkiego. Naprawdę polecam każdemu. To najlepsza inwestycja w siebie! Zaskoczeniem jest to, że przyszłam z konkretnym problemem a rozwiązując go, wszystko inne w moim życiu również  działa lepiej! Dziękuję Kasiu!

ANNA KOGUT
Sale Manager – Szczecin

PRACOWAŁAM M.IN. DLA

Nie jesteś pewien, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz?

To naturalne! Początkowo możesz mieć trudność z precyzyjnym określeniem potrzeb swoich czy też Twojej firmy. Dlatego zapraszam i szczerze zachęcam do rozmowy konsultacyjnej w trakcie której pomogę Ci określić obszary do pracy, przedstawię możliwości i odpowiem na pytania. Konsultacje odbywają się w Szczecinie lub poprzez komunikator Skype. Spotkanie trwa ok. 30 minut, jest bezpłatne i niezobowiązujące.