O mnie

Edukacja i doświadczenie
  • Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie ze specjalnością Psychologii w Zarządzaniu oraz podyplomowych studiów w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi (HR Manager).
  • Aktualnie uzupełniam wykształcenie studiując Psychologię kliniczną, którą planowo ukończę w 2024 roku.
  • Ukończyłam Akademię Coachingu i Trenera Biznesu w Warszawskiej grupie SET.
  •  Jestem również dyplomowanym doradcą zawodowym (zaświadczenie MEN)
  • Zawodowo przez ponad 10 lat poruszałam się w obszarach zarządzania, procesów rekrutacyjnych, badania kompetencji, budowy zespołu, szeroko pojętej komunikacji oraz rozwoju osobistego.
  • Tworzyłam i optymalizowałam działy HR, budowałam komunikację wewnętrzną i tworzyłam zespoły zaczynając od niewielkich firm, poprzez większe korporacje, kończąc w środowisku projektowym, przy współpracy w jednym z największych projektów przemysłowych w Polsce.
  • Pracowałam z najwyższą kadrą zarządzającą w zakresie rozwoju kompetencji miękkich i managerskich jako trener i coach.
  • Od 2019 roku działam jako niezależny coach, trener, doradca zawodowy i konsultant HR, wspierając w rozwoju moich klientów.

W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowałam m.in.

Katarzyna Gniadek - coach, trener, doradca zawodowy i konsultant HR

O mnie prywatnie

Prywatnie jestem przede wszystkim kobietą, którą tak samo jak Was, dotykają wyzwania jakie niesie życie. W każdej z Waszych historii, odnajduję część siebie i każda z Was mnie czegoś uczy.

Praca dla kobiet, z kobietami i na rzecz kobiet była w mojej głowie od zawsze. Musiałam jednak przejść własną drogę – zawodową i prywatną, by ta decyzja we mnie dojrzała i zmaterializowała się.

Jestem wdzięczna za splot wydarzeń, który do tego doprowadził i choć nie jestem zwolenniczką wielkich mott i haseł przewodnich, to ciężko mi się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że wszystko co nam się w życiu przytrafia, ma swój głębszy sens i jest „po coś”. Nawet jeśli początkowo trudno to dostrzec.

Nie urodziłam się z pewnością siebie, którą dziś mam, choć odkąd pamiętam, miałam silną potrzebę samostanowienia i niezależności.

Często wyłamywałam się ze schematów, ram i narzuconych norm szukając własnej drogi i własnych rozwiązań. Bezmyślne powielanie społecznych zachowań, decyzji czy sposobu myślenia, powodowało dyskomfort i skłaniało mnie do refleksji.

To właśnie te refleksje były początkiem mojej fascynacji psychologią, samorozwojem i świadomym życiem. Były początkiem zmian i poszukiwań – siebie i szczęścia, własnej drogi, tak zawodowej jak i osobistej. Początkiem edukacji, doświadczania, sukcesów ale i porażek.

Dziś, po wielu latach, bogata w wykształcenie i doświadczenie, czuję, że swoją dojrzałością, świadomością i pewnością siebie, potrafię dzielić się z Wami i dodawać Wam skrzydeł.

Mam w sobie siłę i spokój. Determinację, odwagę i optymizm by sięgać po własne szczęście a jednocześnie akceptację i pokorę wobec tego, na co nie mam wpływu i czego jeszcze nie wiem.

I bardzo chciałabym pokazać Wam, że tego naprawdę można się nauczyć.  I że to właśnie tam najczęściej jest „szczęście”.

Co o mnie mówią

moje Klientki?

Jestem zachwycona warsztatami u Pani Kasi! To niesamowite doświadczenie, które przyniosło mi wiele korzyści. Pani Kasia to nie tylko doskonały nauczyciel, ale także utalentowany i kreatywny artysta. Jej pasja do tego, co robi, jest zaraźliwa, co sprawia, że każde spotkanie było nie tylko pouczające, ale też bardzo przyjemne…

Czytaj więcej

Pani Katarzyna – pełny profesjonalizm wraz z ogromem empatii. Po kilku zdaniach
umiejętnie wychwyciła moje potrzeby i obszar, nad którym chciałam pracować. Od
pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam bardzo dobrze…

Czytaj więcej

Z sesji Coaching’owych u Kasi, korzystałam dwukrotnie z przerwą około dwuletnią. Z oby dwóch razów jestem bardzo zadowolona, ale to ten drugi zasługuje na więcej uwagi.

Czytaj więcej

Spotkania z Panią Kasia uświadomiły mi, że stagnacja i niemoc to nie ja, to raczej nieznajomość własnych potrzeb i możliwości.
W trakcie naszej współpracy zaczęłam w końcu dostrzegać i wspierać siebie…

Czytaj więcej

Do Pani Kasi trafiłam w poszukiwaniu narzędzi do efektywnego prowadzenia biznesu. Jednak to czego sie nauczyłam wpłynęło nie tylko na rozwój umiejętności zarządzania firmą ale przede wszystkim odmieniło moje życie osobiste.

Czytaj więcej

Decydując się na współprace z Kasia, nie potrafiłam jasno określić rodzaju wparcia, jakiego potrzebowałam. Coaching okazał się strzałem w dziesiątkę. Przy pomocy Kasi doświadczyłam wewnętrznej przemiany, zmieniłam perspektywę postrzegania siebie i świata, ugruntowałam swoje wartości. Dzięki sesjom coachingowym uświadomiłam sobie, jak potężna siłą dysponuje, ze biorąc odpowiedzialność za własne życie, wszystko staje się możliwe…

Czytaj więcej

Kasia otworzyła we mnie możliwości, których tak naprawdę nie byłam świadoma. Wydobyła ze mnie prawdziwe pragnienia, które zostały przyćmione przez życie codzienne i prace. Z całego serca polecam. We mnie Kasia wydobyła moc do zmiany, poszukiwałam nowej ścieżki kariery, która będzie zgodna ze mną i z moimi wartościami…

Czytaj więcej

Czy coach potrzebuje coacha?
Mając w głowie to pytanie pojawiłam się u Kasi, przygotowując się do podjęcia ważnych dla mnie decyzji. Napotkałam po drugiej stronie świetnie przygotowaną, energetyczną, ale też dbającą o mój komfort, bezpieczeństwo

Czytaj więcej

Pani Katarzyna Gniadek świetny coach, doskonale odczytała moje potrzeby, otrzymałam pomoc jakiej potrzebowałam i to na pierwszym spotkaniu. Bardzo mila, rzetelna osoba, czuć zaangażowanie i pasje. Zdecydowanie polecam.

Z całego serca polecam Panią Katarzynę! Wysłuchała, doradziła, na dużo rzeczy zwróciła uwagę, na które my nawet nie patrzyłyśmy.

Cieszę się, że mogłam skorzystać z pomocy pani Katarzyny w procesie poszukiwania nowych możliwości zatrudnienia …

Czytaj więcej

Jak zacząć?

POROZMAWIAJMY O TOBIE I TWOICH POTRZEBACH

Zadzwoń:

535 346 425

lub umów się online:

Umów rozmowę