Co o mnie mówią ?

Moje Klientki

„Jestem zachwycona warsztatami u Pani Kasi! To niesamowite doświadczenie, które przyniosło mi wiele korzyści. Pani Kasia to nie tylko doskonały nauczyciel, ale także utalentowany i kreatywny artysta. Jej pasja do tego, co robi, jest zaraźliwa, co sprawia,  że każde spotkanie było nie tylko pouczające, ale też bardzo przyjemne. Nauczyłam się wielu cennych technik i umiejętności podczas tych warsztatów. Pani Kasia świetnie potrafiła przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i przystępny, co ułatwiło mi przyswojenie nowych zagadnień. Każda sesja była dobrze zorganizowana, a tematyka ustalona według moich potrzeb, co pozwoliło mi rozwinąć się w wielu obszarach. Pani Kasia zawsze była otwarta na moje pomysły i inspiracje, jednocześnie oferując cenne wskazówki, które pozwalały rozwijać mi własny styl. Czułam się zaopiekowania i wspierana. Dodatkowo, atmosfera podczas warsztatów była bardzo przyjazna i twórcza. Na zakończenie chciałabym podkreślić, że Pani Kasia stworzyła naprawdę wyjątkowe warsztaty, które pomogły mi odkryć w sobie nowe możliwości zarządcze. Cieszę się, że miałam okazję brać udział w tych zajęciach i szczerze polecam je każdemu, kto chce rozwijać swoją kreatywność i pasję oraz prawidłowo komunikować się z zespołem”
Pani Katarzyna – pełny profesjonalizm wraz z ogromem empatii. Po kilku zdaniach umiejętnie wychwyciła moje potrzeby i obszar, nad którym chciałam pracować. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam bardzo dobrze. Odkryta troszkę przez przypadek, a mająca tak pozytywny wpływ na moje biznesowe oraz prywatne decyzje i działania. Teraz wiem, że to nie mógł być przypadek, za co jestem losowi niezmiernie wdzięczna. Z każdego spotkania wychodzę mocniejsza, pewniejsza i świadoma. Absolutnie pogodzona z przeszłością, jestem otwarta na nowe i nieznane. Z całego serca, polecam.
Z sesji Coaching’owych u Kasi, korzystałam dwukrotnie z przerwą około dwuletnią. Z oby dwóch razów jestem bardzo zadowolona, ale to ten drugi zasługuje na więcej uwagi.
 
Przez całe życie nie mogłam zrozumieć, jak bardzo jestem inna od innych – emocjonalna, nadwrażliwa na liczne dźwięki i z milionami myśli na sekundę. Wierzyłam, że coś ze mną jest nie tak, miałam żal do siebie i świata , że nie potrafię być „normalna”. Do tego wszystkiego w dniu kiedy na świat przyszedł mój syn, zaczęłam obsesyjnie porównywać siebie i moje dziecko do innych – co wyniszczało nie tylko mnie, ale wszystkich bliskich memu sercu. Ponieważ za pierwszym razem Kasia bardzo pomogła mi w temacie asertywności – która była mi bardzo potrzebna w mojej karierze zawodowej, postanowiłam zaczerpnąć u niej także sesji coaching’owych w wyżej wymienionych osobistych aspektach. Jestem po kilku miesięcznych spotkaniach. Na jednej z pierwszych sesji usłyszałam od Kasi, że być może jestem osobą wwo. Myślę, że ten kierunek był pierwszym krokiem do mojej przemiany. Wiele lat psychoterapii, bez żadnej diagnozy – a Kasia odczytała mnie po kilku spotkaniach. Kolejne sesje, dużo pracy z samą sobą także po za nimi i dziś jestem szczęśliwą osobą w pełni akceptującą siebie. Otrzymałam od Kasi wiele technik, z których kilka stosuje każdego dnia. Nie wiem za którą sesją do tego doszło – ale Kasia zmieniła moje życie prywatne i zawodowe o 360˚.
Jestem zmotywowana, pełna energii do działania i to w każdej dziedzinie mego życia. Ta treść nie oddaje tego co czuję, jak bardzo jestem jej wdzięczna i będę do końca życia. Pisząc to wzruszam się – jak na prawdziwego wwo przystało. Nigdy nie spotkałam osoby z tak ogromną pasją, poczuciem misji i zaangażowaniem jak Kasia. Polecam wszystkim z całego serca , którzy chcą zmienić coś w swoim życiu!

Spotkania z Panią Kasia uświadomiły mi, że stagnacja i niemoc to nie ja, to raczej nieznajomość własnych potrzeb i możliwości.
W trakcie naszej współpracy zaczęłam w końcu dostrzegać i wspierać siebie, pokonałam wewnętrznego krytyka i ciągly lek przed ocena innych, co szybko zaowocowało wieksza odwaga w podejmowaniu zmian.
Otrzymałam ogrom akceptacji i energii, a także skutecznych narzędzi do walki o samą siebie. Bez empatii pani Kasi i jej przenikliwego umysłu, trafnych uwag i spostrzezen byłabym nadal „w ciemnym lesie”.
Polecam z całego serca.

Do Pani Kasi trafiłam w poszukiwaniu narzędzi do efektywnego prowadzenia biznesu. Jednak to czego sie nauczyłam wpłynęło nie tylko na rozwój umiejętności zarządzania firmą ale przede wszystkim odmieniło moje życie osobiste.  Jestem wdzięczna za spokój jaki teraz odczuwam w relacjach z bliskimi oraz za pomoc w poznaniu i docenieniu wartości jakimi kieruję się w prowadzeniu biznesu.
Określam cele i dążę do nich w towarzystwie emocji, które niegdyś paraliżowały moje działania i rozwój. Dzięki współpracy z Panią Kasią odczuwam chęć do działania a ciągły niepokój zastąpiło uczucie zaciekawienia. Serdecznie polecam i doceniam za ciepło, profesjonalizm i zaangażowanie.

Decydując się na współprace z Kasia, nie potrafiłam jasno określić rodzaju wparcia, jakiego potrzebowałam. Coaching okazał się strzałem w dziesiątkę. Przy pomocy Kasi doświadczyłam wewnętrznej przemiany, zmieniłam perspektywę postrzegania siebie i świata, ugruntowałam swoje wartości. Dzięki sesjom coachingowym uświadomiłam sobie, jak potężna siłą dysponuje, ze biorąc odpowiedzialność za własne życie, wszystko staje się możliwe. Kasia przeprowadziła mnie przez nieuświadomione obszary mojej osobowości, umożliwiając mi dotarcie do samej siebie i odkrycie ogromnego osobistego potencjału.
Kasia, empatyczna i prawdziwa, pełna pozytywnych wibracji, działa jak zapalnik, jest jak drogowskaz, z wielkim zaangażowaniem pomaga przekraczając granice własnego umysłu. Polecam każdemu, kto pragnie ruszyć ze skrzyżowania, kto potrzebuje prawdziwej zmiany i rozwoju!
Kasiu, jestem Ci bardzo wdzięczna, ale i jednocześnie zadowolona z siebie. Czuje się zmotywowana, pełna pomysłów, ochoty na nowe doświadczenia i dalszy rozwój osobisty.

Kasia otworzyła we mnie możliwości, których tak naprawdę nie byłam świadoma. Wydobyła ze mnie prawdziwe pragnienia, które zostały przyćmione przez życie codzienne i prace. Z całego serca polecam. We mnie Kasia wydobyła moc do zmiany, poszukiwałam nowej ścieżki kariery, która będzie zgodna ze mną i z moimi wartościami. Dzisiaj jestem już na etapie wielkich zmian, czuje się znowu dobrze ze sama sobą, jestem świadoma moich wartości,pragnień i celów, których tak naprawdę nigdy nie wypowiedziałam głośno. Odzyskałam chęć działania. Cenie Kasie za jej otwartość i zaangażowanie. Dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłaś, za to ze jestem dziś na etapie zmian i czuje się szczęśliwa.

Czy coach potrzebuje coacha?
Mając w głowie to pytanie pojawiłam się u Kasi, przygotowując się do podjęcia ważnych dla mnie decyzji. Napotkałam po drugiej stronie świetnie przygotowaną, energetyczną, ale też dbającą o mój komfort, bezpieczeństwo i właściwe dla mnie tempo pracy osobę.
Decyzje są już podjęte. Te, z którymi przyszłam, ale też kilka innych. A ja, z pełnym przekonaniem polecam Kasię, jako błyskotliwego, wrażliwego, podążającego, w ramach potrzeb przyciskającego, a w innych sytuacjach świadomie wyczekującego coacha.

Pani Katarzyna Gniadek świetny coach, doskonale odczytała moje potrzeby, otrzymałam pomoc jakiej potrzebowałam i to na pierwszym spotkaniu. Bardzo mila, rzetelna osoba, czuć zaangażowanie i pasje. Zdecydowanie polecam.

Z całego serca polecam Panią Katarzynę! Wysłuchała, doradziła, na dużo rzeczy zwróciła uwagę, na które my nawet nie patrzyłyśmy.

Cieszę się, że mogłam skorzystać z pomocy pani Katarzyny w procesie poszukiwania nowych możliwości zatrudnienia . Spotkania pozwoliły mi na dostrzeżenie nowych kierunków zawodowych, które mogą być dla mnie ciekawe, uświadomiły moje mocne i słabsze strony, uzmysłowiły jak moja aplikacja będzie postrzegana przez rekruterów lub potencjalnych pracodawców. Dziękuję serdecznie, z życzeniami sukcesów