loader image

Coach Szczecin

Coach Szczecin

Szukasz dobrego coacha? Jestem dyplomowanym i certyfikowany Coachem, trenerem personalnym i konsultantem HR, absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej. Stacjonarnie pracuje w Szczecinie, zdalnie – z całym światem.

Czym jest Coaching?

Dla mnie, to metoda pracy rozwojowej, która opiera się na partnerskiej rozmowie, dyskusji prowokującej do myślenia i wspólnego szukania inspiracji, życiowych rozwiązań, odnalezienie właściwej ścieżki życiowej, obranie właściwego azymutu. Coachcing to wspomaganie ludzi w zdobywaniu tego, czego pragną, bez robienia tego za nich.

Coaching indywidualny i biznesowy

Coaching możemy podzielić na Life coaching skierowany do osób prywatnych oraz Business coaching przeznaczony dla firm pragnących umocnić swoje przedsiębiorstwo czy organizację, zwiększyć efektywność i motywacje pracowników. Z badań wynika że 96% osób, które uczestniczyło w sesjach coachingu, twierdzi, że był to dobry wybór, który zrewolucjonizował ich życie i bez wahania ponownie podjęli by taką decyzję.

Osobisty Coach i trener – Life coaching

Zastanawiasz się nad samorozwojem, szukasz trenera personalnego, potrzebujesz konsultacji?  Rozwój, poczucie, że jest się we właściwym miejscu oraz działanie w zgodzie ze sobą są niezwykle ważnymi elementami w życiu każdego z nas. Bez tego czujemy, że stoimy w miejscu i nie czerpiemy pełnej satysfakcji z kontaktów z bliskimi, współpracownikami, ze swojej pracy czy życia rodzinnego. W zależności od indywidualnych celów, potrzeb i sytuacji, szczęście oraz spełnienie, będzie dla każdego z nas czymś innym.

Coaching w biznesie – dla kogo i po co?

Szukasz partnera w rozwoju Twojej firmy? Moje doświadczenia jako trener i konsultanta biznesu pokazują, że wielu menedżerów i pracowników firm, których spotykam w mojej pracy potrzebuje indywidualnego podejścia. Są to zarówno osoby na wysokich szczeblach zarządzania, jak i pozostałych pracowników. Osoby te często posiadają duży i nie w pełni niewykorzystywany potencjał. Coaching jest tym elementem, który pozwala wyzwolić posiadane zasoby i wprowadzić je w życie.

Szczególnie cenne w coachnigu biznesowym jest fakt, że Klienci w swoim procesie coachingowym szukają i wprowadzają zmiany korzystne nie tylko dla ich życia zawodowego, ale również pozytywnie dotykające ich sfery efektywności osobistej. Prowadzę sesje grupowego coachingu dla kadry menedżerskiej, szkolę managerów, prowadzę konsultację HR, szkolenia miękkie w Szczecinie oraz szkolę pracowników średniego szczebla. Profesjonalny trener biznesu to krok w dobrą stronę rozwoju Twojej firmy.

Dobry Coach Szczecin

Jeśli szukasz dobrego coacha, trenera personalnego, który stoi po tej samej stronie barykady co Ty, wesprze Twój samorozwój osobisty, przeprowadzi szkolenia managerskie, rekrutację, szkolenia z coachingu w Szczecinie to skontaktuj się z mną! Szukasz coach Szczecin? Już znalazłeś. Nie czekaj na lepsze jutro. Po prostu zadzwoń.