Blog

Szkolenia Rozwój Osobisty

Od wielu lat prowadzę autorskie szkolenia oraz warsztaty rozwoju osobistego. Ofertę warsztatów kieruję do osób, które chcą lepiej poznać samych siebie, dotrzeć do własnych zasobów i przekroczyć ograniczenia oraz pragnących doświadczać bliskich i satysfakcjonujących relacji z innymi. Moje szkolenia cieszą się również uznaniem wśród terapeutów, psychologów, pedagogów, tancerzy, aktorów czy performerów, którzy chcą poznać metody twórczego ruchu i improwizacji w tańcu i w pracy z ciałem.

Przykładowe tematy warsztatów rozwoju osobistego

W ramach moich szkoleń rozwoju osobistego poruszyć możemy tematy związane z poniższymi tematami:

  • TWÓJ POTENCJAŁ I PEWNOŚĆ SIEBIE w życiu zawodowym i prywatnym
  • POZNANIE SIEBIE
  • KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA
  • EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM
  • KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA
  • WORK-LIFE BALANCE
  • RADZENIE SOBIE ZE STRESEM
  • KLUCZ DO POZNANIA INNYCH
  • ZAPLANOWANIE SWOJEJ KARIERY
  • JAK DOBRZE WYBRAĆ STUDIA LUB SZKOŁĘ

Dzięki dobrze przygotowanym i odpowiednio poprowadzonym warsztatom uczestnicy mogą wzmocnić poczucie własnej wartości, zaprojektować swoją karierę, nauczyć się efektywnie zarządzać własnym czasem, obudzić w sobie potencjał do realizacji własnych celów, czy nawet wydobyć drzemiące w nich talenty. Wszystkie te cele osiągane są pod okiem trenera personalnego, który motywuje do dalszego rozwoju i nadaje temu rozwojowi kierunek.

Co mi dadzą warsztaty z rozwoju osobistego?

Rozwój osobisty i samodoskonalenie mają realny wpływ na to, co i w jak długim czasie osiągamy w naszym życiu. Dzięki zdobyciu nowych umiejętności stajemy się bardziej pewni siebie, zaczynamy wierzyć we własne siły i ufać, że podejmowane przez nas decyzje są trafne. Warsztaty mają także na celu nauczyć uczestników tak zarządzać zasobami, jakimi dysponują np. czasem, by założone cele osiągali w możliwie najkrótszym czasie.

Rozwój osobisty to nie tylko pomoc w osiągnięciu życiowych celów, ale najłatwiejsza droga do poznania samego siebie, nauczenia się życia w zgodzie z własną naturą i osiągnięcia prawdziwego szczęścia i spokoju wewnętrznego. Założenia takie może pomóc osiągnąć tylko doświadczony trener, posiadający długi staż w prowadzeniu warsztatów oraz posługujący się najlepszymi, dostępnymi narzędziami. Profesjonalnie przeprowadzone warsztaty pozwalają osobom, które w nich uczestniczą w pełni kontrolować własne życie i cieszyć się z realizacji założonych celów.

Jak być pewnym siebie?

Jak w siebie uwierzyć?

Brak Ci pewności siebie? Nie potrafisz podejmować decyzji? Boisz się wyzwań? Masz wrażenie, że nie jesteś dość dobry/a? Skupiasz się wyłącznie na swoich wadach i przestałaś zauważać już zalety? Jak to zmienić? Jak odzyskać pewność siebie?

Warsztaty z rozwoju osobistego

Szkolenia z rozwoju osobistego są Ci potrzebne. Pewność siebie, zadowolenie z własnej osoby to ukryty i rzadko uruchamiany zasób motywacyjny. Bądź zadowolony z własnego życia zawodowego i prywatnego. Osiągnij swój cel, dowiedz się co to jest doradztwo zawodowe. Nie czekaj na lepsze jutro, już dziś zadbaj o swój samorozwój. Zaakceptuj samego siebie i dowiedz się więcej o samoakceptacji oraz samoocenie. Skorzystaj w moich warsztatów z rozwoju osobistego.

Comments (0)