loader image

Szkolenia Rozwój Osobisty

Szkolenia Rozwój Osobisty

Od wielu lat prowadzę autorskie szkolenia oraz warsztaty rozwoju osobistego. Ofertę warsztatów kieruję do osób, które chcą lepiej poznać samych siebie, dotrzeć do własnych zasobów i przekroczyć ograniczenia oraz pragnących doświadczać bliskich i satysfakcjonujących relacji z innymi. Moje szkolenia cieszą się również uznaniem wśród terapeutów, psychologów, pedagogów, tancerzy, aktorów czy performerów, którzy chcą poznać metody twórczego ruchu i improwizacji w tańcu i w pracy z ciałem.

Przykładowe tematy warsztatów rozwoju osobistego

W ramach moich szkoleń rozwoju osobistego poruszyć możemy tematy związane z poniższymi tematami:

  • TWÓJ POTENCJAŁ I PEWNOŚĆ SIEBIE w życiu zawodowym i prywatnym
  • POZNANIE SIEBIE
  • KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA
  • EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM
  • KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA
  • WORK-LIFE BALANCE
  • RADZENIE SOBIE ZE STRESEM
  • KLUCZ DO POZNANIA INNYCH
  • ZAPLANOWANIE SWOJEJ KARIERY
  • JAK DOBRZE WYBRAĆ STUDIA LUB SZKOŁĘ

Dzięki dobrze przygotowanym i odpowiednio poprowadzonym warsztatom uczestnicy mogą wzmocnić poczucie własnej wartości, zaprojektować swoją karierę, nauczyć się efektywnie zarządzać własnym czasem, obudzić w sobie potencjał do realizacji własnych celów, czy nawet wydobyć drzemiące w nich talenty. Wszystkie te cele osiągane są pod okiem trenera personalnego, który motywuje do dalszego rozwoju i nadaje temu rozwojowi kierunek.

Co mi dadzą warsztaty z rozwoju osobistego?

Rozwój osobisty i samodoskonalenie mają realny wpływ na to, co i w jak długim czasie osiągamy w naszym życiu. Dzięki zdobyciu nowych umiejętności stajemy się bardziej pewni siebie, zaczynamy wierzyć we własne siły i ufać, że podejmowane przez nas decyzje są trafne. Warsztaty mają także na celu nauczyć uczestników tak zarządzać zasobami, jakimi dysponują np. czasem, by założone cele osiągali w możliwie najkrótszym czasie.

Rozwój osobisty to nie tylko pomoc w osiągnięciu życiowych celów, ale najłatwiejsza droga do poznania samego siebie, nauczenia się życia w zgodzie z własną naturą i osiągnięcia prawdziwego szczęścia i spokoju wewnętrznego. Założenia takie może pomóc osiągnąć tylko doświadczony trener, posiadający długi staż w prowadzeniu warsztatów oraz posługujący się najlepszymi, dostępnymi narzędziami. Profesjonalnie przeprowadzone warsztaty pozwalają osobom, które w nich uczestniczą w pełni kontrolować własne życie i cieszyć się z realizacji założonych celów.

Jak być pewnym siebie?

Jak w siebie uwierzyć?

Brak Ci pewności siebie? Nie potrafisz podejmować decyzji? Boisz się wyzwań? Masz wrażenie, że nie jesteś dość dobry/a? Skupiasz się wyłącznie na swoich wadach i przestałaś zauważać już zalety? Jak to zmienić? Jak odzyskać pewność siebie?

Warsztaty z rozwoju osobistego

Szkolenia z rozwoju osobistego są Ci potrzebne. Pewność siebie, zadowolenie z własnej osoby to ukryty i rzadko uruchamiany zasób motywacyjny. Bądź zadowolony z własnego życia zawodowego i prywatnego. Osiągnij swój cel, dowiedz się co to jest doradztwo zawodowe. Nie czekaj na lepsze jutro, już dziś zadbaj o swój samorozwój. Zaakceptuj samego siebie i dowiedz się więcej o samoakceptacji oraz samoocenie. Skorzystaj w moich warsztatów z rozwoju osobistego.